Kategorie Info Kontakt Login Košík
0
Novinky, rady a tipy
  • Patrové postele: Prostorové úspory a zábava v jednom

    Patrové postele: Prostorové úspory a zábava v jednom

    Výběr patrové postele je úkol, který se může zdát na první pohled jednoduchý, ale pokud chcete získat ten nejlepší kus nábytku, který bude sloužit nejen jako místo k odpočinku, ale také jako prostředek pro zábavu a prostorovou úsporu, je třeba se věnovat několika aspektům. Představte si, že jste na nákupní výpravě v zemi Nábytkových divů. Místo mnoha úzkých uliček nábytkových obchodů se před vámi rozprostírá nespočet možností patrových postelí. Kde začít?

  • To nejlepší pro Vaše děti i pro Vás!

    To nejlepší pro Vaše děti i pro Vás!

    Děti mají být hlavně radost – a ne starost! Přenechejte některé starosti o své děti nám. Pomůžeme Vašim dětem správně růst, vyvíjet se, mít dobré známky, hrát si bez úhony a těšit se do postele. Nevěříte? Vyberte svým dětem ideální nábytek do pokojíčku a rázem se promění. Zjistíte, že u kvalitního psacího stolu se děti rády učí, že do  praktických regálů  si rády uklízí, nebo že na kvalitní matraci se vyspí dorůžova.

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů