Kategorie Info Kontakt Login Košík
0
Novinky, rady a tipy
 • Modulární postel: chytrá investice, která vydrží po celou dobu studia

  Modulární postel: chytrá investice, která vydrží po celou dobu studia

  Studentský život je často spojován s večírky, nekonečným učením a stísněnými ubytovacími prostory . Právě pro ty poslední je jako stvořená postel Cody Modular , která dokáže oživit jakýkoliv pokoj a maximálně využít jeho potenciál. Koneckonců, co víc si student může přát než pohodlné místo k odpočinku a dostatek prostoru pro studijní materiály ?

 • Designové doplňky, které promění dětský pokoj v ráj

  Designové doplňky, které promění dětský pokoj v ráj

  Máte krásně zařízený dětský nebo studentský pokoj , ale stále cítíte, že něco chybí k dosažení vysněné dokonalosti? V katalozích a na blozích vidíte nádherně sladěné pokoje a přáli byste si, aby i ten váš vypadal stejně úchvatně. Klíčem k úspěchu jsou právě doplňky , které dokážou s pokojem doslova čarovat.

 • NOVINKA - dětský nábytek Raundo

  NOVINKA - dětský nábytek Raundo

  Představujeme vám letošní perlu mezi dětským nábytkem – kolekci Raundo . S láskou a pečlivostí jsme pro vaše nejmenší vytvořili nábytek, který nejen splňuje všechny vaše požadavky a představy o i deálním dětském pokoji , ale zároveň přináší do domova kus hravosti, bezpečí, útulnosti a moderního designu.

 • 10 důvodů, proč je psací stůl s nástavcem nezbytný pro školáka:

  10 důvodů, proč je psací stůl s nástavcem nezbytný pro školáka:

  Máte obavy, že si nevyberete ten správný psací stůl pro vašeho školáka ? Nebojte se, společně se podíváme na výhody psacích stolů s nástavcem, které vám pomohou učinit tu správnou volbu. Možná zjistíte, že stůl s nástavcem je přesně to, co potřebuje nejen váš školák, ale i celá rodina.

 • Vytvoření multifunkčního prostoru: Jak skloubit učení, hraní a odpočinek v jednom pokoji

  Vytvoření multifunkčního prostoru: Jak skloubit učení, hraní a odpočinek v jednom pokoji

  Představte si pokoj pro holky , kde se učení stává dobrodružstvím, hraní je magické a odpočinek je jako objetí oblaků.

 • Patrové postele: Prostorové úspory a zábava v jednom

  Patrové postele: Prostorové úspory a zábava v jednom

  Výběr patrové postele je úkol, který se může zdát na první pohled jednoduchý, ale pokud chcete získat ten nejlepší kus nábytku, který bude sloužit nejen jako místo k odpočinku, ale také jako prostředek pro zábavu a prostorovou úsporu, je třeba se věnovat několika aspektům. Představte si, že jste na nákupní výpravě v zemi Nábytkových divů. Místo mnoha úzkých uliček nábytkových obchodů se před vámi rozprostírá nespočet možností patrových postelí. Kde začít?

 • To nejlepší pro Vaše děti i pro Vás!

  To nejlepší pro Vaše děti i pro Vás!

  Děti mají být hlavně radost – a ne starost! Přenechejte některé starosti o své děti nám. Pomůžeme Vašim dětem správně růst, vyvíjet se, mít dobré známky, hrát si bez úhony a těšit se do postele. Nevěříte? Vyberte svým dětem ideální nábytek do pokojíčku a rázem se promění. Zjistíte, že u kvalitního psacího stolu se děti rády učí, že do  praktických regálů  si rády uklízí, nebo že na kvalitní matraci se vyspí dorůžova.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů