Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

O nás

KDO JSME?


Nábytek Harmonia s.r.o. – prodejce široké škály nábytku, matrací a dekorací, které se hodí do každého domova. V našem e-shopu se můžete inspirovat kvalitním nábytkem, moderním provedením interiérů, zábavným designem dětských pokojů, praktickým využitím prostoru, zdravotními matracemi nebo i levnými nábytkovými sestavami. 

 

S KÝM SPOLUPRACUJEME?


Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli z celého světa, se kterými máme dlouholeté zkušenosti. V nabídce nábytku naleznete například zboží české, slovenské, francouzské, turecké, ruské, srbské, dánské či polské výroby. Zakládáme si na tom, abychom Vám, našim zákazníkům, ve výběru produktů dobře a odborně poradili. Naší prioritou je Vaše maximální spokojenost a tím i dobré jméno firmy Nábytek Harmonia s.r.o., která se neustále rozrůstá a inovuje nejen v oblasti zdravého spaní a bydlení, ale také v oblasti služeb.

Zaměřujeme se na přední české a slovenské dodavatele nábytku, kteří kladou důraz na kvalitní výrobu a spolehlivé materiály.

V posledních několika letech jsme navázali spolupráci s předními světovými výrobci nábytku z Francie a Dánska, kteří rozšiřují naše produktové řady o originální kousky. Naši nabídku neustále rozšiřujeme o nové a osvědčené dodavatele, které pro Vás pečlivě vybíráme a prověřujeme.

 

KDE SI MŮŽETE NAŠE ZBOŽÍ PROHLÉDNOUT?


Přesto, že na trhu působíme již téměř 30 let, stále svůj přístup a obchod inovujeme a řadíme se tak mezi moderní stabilní firmy. Přesvědčit se můžete nejen v naší kamenné prodejně, která sídlí na ulici 2.května ve Zlíně (POZOR - prodejna je momentálně v rekonstukci), ale také prostřednictvím našeho moderního e-shopu.

Pro naše zákazníky se snažíme nabízet co nejširší sortiment zboží. Proto se také naše zlínská prodejna chlubí největším výběrem postelí a matrací v celém Zlínském kraji. V expozici o rozloze 1200 m2 si snad vybere úplně každý. A pokud ne, velmi rádi objednáme i zboží dle konkrétního přání zákazníka. Tyto služby ocení například lidé po vážných úrazech páteře, také pacienti dlouhodobě upoutaní na lůžko či senioři. Naše mnoholeté zkušenosti, dlouhodobá pozice na trhu a bohatý výběr zboží jsou zárukou komplexního a individuálního přístupu.

V naší kamenné prodejně ve Zlíně si můžete vyzkoušet více než 70 typů matrací, masivních i čalouněných postelí a přes 50 typů sedaček. Dále si můžete prohlédnout jídelní stoly, židle, obývací sestavy a kancelářská křesla. Na prodejně stejně jako v e-shopu najdete nábytek a matrace za rozumnou cenu. Přijďte se podívat do naší zlínské prodejny, rádi Vás uvidíme. Pro navození té správné pohodové atmosféry nabízíme zdarma výbornou kávičku a něco k zakousnutí.

S NÁKUPEM U NÁS VŠE JEN ZAČÍNÁ


Solidní jednání, lidský přístup a snaha uspokojit přání zákazníků patří k jedněm z charakteristických rysů naší společnosti. Ve svém oboru patříme díky naší dlouholeté historii mezi jedny z nejzkušenějších. S důvěrou se tak na nás můžete obrátit – rádi pomůžeme s výběrem matrací, roštů, nábytku i bytových doplňků. Klademe totiž důraz na péči o zákazníka, a to jak během nákupu, tak i po něm.

 

HISTORIE A SOUČASNOST SPOLEČNOSTI


Abychom se více přiblížili Vám, našim zákazníkům, založili jsme v roce 2008 e-shop s dětským nábytkem a doplňky do dětských pokojů s názvem eurokosik.cz. Pro velký úspěch tohoto e-shopu jsme následující rok 2009 vytvořili další internetový obchod s matracemi Tvoje-matrace.cz. Vlivem neustálého rozšiřování nabídky o další a další druhy zboží se později ukázalo, že tato doména již plně nevystihuje naše zaměření, proto jsme ji v roce 2017 v rámci plánovaného re-designu přejmenovali na nabytek-harmonia.cz. Nyní v tomto internetovém obchodě naleznete téměř všechny druhy nábytku, matrací, bytových doplňků a nabídku neustále rozšiřujeme.

Zajišťujeme výnos na patro a dopravu vlastní autodopravou po celé České a Slovenské republice. Našim cílem je, aby zákazník na jednom místě nakoupil vše, co potřebuje pro své harmonické bydlení.

Pro Slovenské zákazníky jsme v minulosti provozovali e-shop Spalne.eu, který jsme převedli na re-designovanou doménu nabytok-harmonia.sk. Zboží rozvážíme vlastní autodopravou od roku 2009 a od roku 2010 také na Slovensko.


instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů