Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Pěnový koberec 24 maxi pevný

Pěnový koberec puzzle
1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
DOPRODEJ
Katalogové číslo:
220017
Záruka:
2 roky

Popis zboží

Pěnový koberec puzzle 24 maxi pevný vám umožní: Cvičit drobnou motoriku rukou a rozvíjet konstruktérské návyky a schopnosti.

 

Můžete: stavět cesty , a to spojováním jednotlivých dílů Koberce, stavět kostky - domečky za použití 6-ti a více dílů Koberce, stavět tunely, zámky, schody, krabice s překvapením, či jakékoli jiné objemové tvary.

 

Seskládáním dílů na podlaze vznikají zajímavé obrazce tvořící barevnou podlahu. Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnový koberec určený k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla.

 

Díky jeho skvělým vlastnostem má pěnový koberec značné množství variant, jak jej lze využít. Můžeme jej využívat jak v interiérových, tak exteriérových podmínkách. Podlahový díl je základním stavebním elementem podlahy relaxačního koutku, hracího koutku a taktéž i sportovní podlahy, ale také jako podložky na pláž nebo při cvičení.

 

Pěnový koberec je zhotoven ze zdravotně nezávadného materiálu, který zaručuje měkký příjemný povrch, nízkou hmotnost, nenasákavost, je lehce omyvatelný, barevně stálý. Koberec je doporučen pro děti od 0 let věku.

 

Pěnový koberec obsahuje 24 dílů o velikosti 32x32cm, tlouštka 16 mm. Plocha rozloženého koberce 180x120 cm.

 

 

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.

Otázka na prodavače

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Dotaz:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  
Naposledy navštívené