Ostatní texty / Archiv článků

3. 5. 2017

Jak zútulnit dětský pokoj pomocí samolepek na zeď

Hledáte cesty, jak oživit a také zútulnit dětský pokoj? Zkuste jít moderní a zajímavou cestou, která je spojena s oživením jeho stěn. Nikoliv ale různou barvou, jelikož vám doporučíme mnohem stylovější možnost. Je to použití dětských samolepek na zeď. Takové oživení stěn je v posledních letech velmi trendy. Láká jak celkem příjemná pořizovací cena, tak i jednoduchost nalepení. Tím hlavním důvodem, proč se vydat touto cestou, je však bohatý sortiment. Zde nebude zklamán žádný rodič, který chce právě tímto způsobem dětský pokoj svého syna nebo své dcery zajímavým způsobem oživit. Co všechno v tomto segmentu můžete najít? Podívejte se na několik našich tipů, které rozhodně nezklamou ani vás.

Celá aktualita >>


5. 12. 2015

Dětské a studentské pokoje

Už při narození dítěte plánujeme, jak by měl dětský pokoj vypadat, aby splňoval veškeré požadavky (bezpečnost, praktičnost, odolnost). Pro dítě předškolního a školního věku je vybavení dětského pokoje rozdílné než u studentského pokoje, kde jsou již jiné nároky a požadavky. Do dětského pokoje neodmyslitelně patří postel, skříň, komoda, police, psací stůl. Díky široké nabídce dětských pokojů a jejich variability je možné poskládat a vybavit dětský pokoj podle vašich představ a přání dítěte. Nejčastěji používaným materiálem při výrobě nábytku je lamino, masiv, MDF deska. Také je široký výběr odstínů dřeva. 

Celá aktualita >>


5. 12. 2015

Psací stoly a jejich využití

Jak už jsme v článku výše uvedli, psací stůl neodmyslitelně patří do dětského nebo studentského pokoje, pracovny, kanceláře. A je velký rozdíl, zda vybíráte stůl pro malého školáčka nebo velkého studenta. Zatímco malý školáček potřebuje hlavně psací plochu se šuplíkem a skříňkou, takový student už využije prostor pro umístění počítače, výsuv na klávesnici, police  pro tiskárnu, popř. nádstavec, který bude sloužit pro umístění knih, cd nosičů a dalších pomůcek. Psací stoly mohou být rovné nebo rohové - záleží co bude vám a vašemu prostoru vyhovovat. Nahlédněte na naše stránky, kde vám nabídneme široký výběr psacích stolů v různém provedení a barvě.

Celá aktualita >>


24. 11. 2015

Kvalitní venkovní a interiérové vánoční osvětlení

Než se rozhodnete pro nákup vánočního osvětlení, je dobré si uvědomit, že bude lepší si připlatit za kvalitu, než potom shánět peníze na nový nábytek, pokud vyhoříte díky nekvalitním světelným dekoracím. V první řadě vybíráme vánoční osvětlení podle toho, zda jsou určené na venkovní nebo vnitřní použití. Příkladně vánoční osvětlení s označením ´indoor´, je určeno pouze pro interiér a pro exteriér vybíráme vánoční osvětlení s označením ´outdoor´. 

Celá aktualita >>


24. 11. 2015

Šatní skříně – nejdůležitější je hloubka

Máte v úmyslu si objednat šatní skříň?  Jednou z nejzákladnějších otázek u vestavěné šatní skříně je její hloubka. Pokud si necháte šatní skříň vyrobit na míru, tak hloubku vestavěné skříně si na základě mnoha požadavků, možností a daností prostoru určuje sám výrobce a od všech těchto požadavků se odvíjí i konečné celkové náklady na její výrobu. Výrobci vám zpravidla tento rozměr pomohou určit, stejně tak vám poradí i prodejci v kamenných nebo internetových obchodech. Jen si musíte dávat pozor na chyby z nevědomosti nebo nedbalosti. Nikdy se nenechte odbýt slovy   - "Hloubka vestavěné skříně je standardně 600 milimetrů." Co vyhovuje většině, nemusí vyhovovat ani vám ani možnostem vámi zařizovaného prostoru.

Celá aktualita >>


24. 11. 2015

Obývací stěny

Obývací pokoj je středobod domova. V této společenské místnosti rádi relaxujeme a setkáváme se s rodinou a přáteli. Při zařízení obýváku nás zajímají především obývací stěny.   Napadlo vás někdy, proč se v některých bytech cítíte velmi dobře a v jiných úděsně? Tuto situaci mají na svědomí barvy a nevhodně použité bytové doplňky. Někde vás interiér zahřeje, jinde ostudí. Proto při zařizování interiéru nezapomínejte na vhodnou kombinaci. Nechcete přece bydlet jako u kolotočářů? V jídle musí být také veškeré ingredience vyváženy, stejně jako kombinace barev a materiálů. Použité materiály musí být ve vzájemné harmonii a podporovat se vzory, barvou a texturou. Světlé odstíny prostor opticky zvětšují a obráceně. 

Celá aktualita >>


6. 3. 2015

Nůžkové stany ideální pro každou vaši akci

Nůžkové stany se staly běžnou součástí našich domovů a máte možnost je spatřit na výstavách, různých reklamních akcích, na zahradních slavnostech a jiných kulturních, firemních nebo sportovních aktivitách. Zpočátku nůžkové stany sloužily jako prodejní nebo propagační stánky nyní zastřešují grilovací párty.  Nůžkové stany rozložíte velmi rychle a snadno, pouze během několika minut a to bez použití nářadí. A jsou tady další výhody – nízké ceny, dlouhá životnost, stylový design, možnost dokoupení náhradních dílů, nenáročná údržba, k dispozici máte širokou škálu barev, tvarů a velikostí.

Celá aktualita >>


25. 2. 2015

Nábytek do obývacího pokoje

Obývací pokoj je centrem našich domácností, přijímáme v něm návštěvy, setkáváme se s rodinou a odpočíváme. Proto do něj musíme volit nábytek s rozvahou, musí se nám nejen líbit, ale musí být pohodlný a funkční.

Celá aktualita >>


4. 11. 2014

Jak vybavit byt po rekonstrukci?

Rekonstrukce jsou radikálním zásahem do bytu a to bez ohledu zda se jedná o rekonstrukci kompletní nebo částečnou. Rekonstrukce bytů a bytových jader s sebou nese radikální omezení, například v podobě nutnosti najít po dobu rekonstrukce jiné místo pro bydlení. Mnoho osob navíc zvažuje, zda pro provedení rekonstrukce vrátit staré vybavení zpět a to je právě otázka, na kterou v tomto článku najdete odpověď.

Celá aktualita >>


4. 11. 2014

Rekonstrukce pokojů, koupelen a bytů

Vadí Vám špatně využitý prostor ve Vašem panelovém bytě? Rozložení místnosti ani zdaleka neodpovídá Vašim náročným požadavkům? Nebo máte dokonce pocit, že interiér bytu je zastaralý a esteticky nevyhovující? V tom případě je načase začít vážně uvažovat o celkové rekonstrukci Vašeho bydlení. Pozor ale na kvalitní výběr tavební firmy, která rekonstrukci bude provádět. Každá kvalitní tavební firma musí být ze zákona pojištěna a je vhodné, aby měla reference, které může prokázat.

Celá aktualita >>


Starší články: 1 2 3 4 5  >>

Přihlášení

 
 

Zákazník: nepřihlášen

Email:

Heslo:

Registrace zákazníka

Zapomněli jste heslo?

 

Akční nabídka

 
 

... žádné produkty ...

 

Anketa

 
 
 

Výměna odkazů

 
 

NAŠI PARTNEŘI:

Spálne - lacný nábytok do spálne

Detský nábytok - lacný nábytok do detskej izby

Obývací pokoje ​- obývací stěny a doplňky od obývacího pokoje

 

Kontakty

 
 

Hovoří s Vámi

Milena Jurášková

Hovoří s Vámi Milena Jurášková

 

Dotazy směřujte na:
Tel.: 727 897 211
email:info(zavináč)eurokosik.cz
Jsme plátci DPH

 
 

Doporučte nás

 
 

Chcete-li doporučit Vašemu známému náš obchod, stačí stisknout tlačítko a vyplnit formulář.

 

Vmna odkaz

 
 

Zajímavé články

 

Dětský pokoj inspirace - inspirace pro váš dětský pokoj

- Jak vybírat školní batoh pro prvňáčka

 

Další články 1, 2, 3

Archiv

 


 

Staň se našim fanouškem

Eurokosik.cz - Dětské pokoje, kapsáře, dekorace, školní batohy, obrázky, koberce, povlečení, deky, záclony, nábytek, svítidla

 

 

prázdný


0 Kč

Měna:

Tagy:  Dětské dřevěné dekorace Dětský hrací koberec Dětský koberec silnice Dětský pokoj Studentský pokoj Kapsáře za postel Dětské lampičky Patrová dětská postel Školní batohy pro prvnáčky dětské dekorace  dětské postele

Eurokosik nabízí dětské pokoje, dětský nábytek, dětské postele a patové postele. Dále dětské dekorace, povlečení, kapsáře za postel, školní batohy.